Ostrobramska 95, 04-118 Warszawa

O MARCE GTools®

Logo GTools

GTools to marka narzędzi i urządzeń dla profesjonalistów bazująca na polskim kapitale

Jako grupa specjalistów związanych z branżą przemysłową, budowlaną, instalacyjną, warsztatową oraz kanalizacyjną mamy ciągły kontakt z klientami. Wiemy jakich produktów używają i zawsze staramy się dobrać dla nich najlepsze rozwiązania, aby usprawnić ich biznes. Wielokrotnie zdarzało się, że produkty popularnych producentów albo nie spełniały oczekiwań albo były za drogie do oferowanej jakości. Zaczęliśmy szukać rozwiązań, które wypełnią tę lukę. Tak właśnie powstała marka GTools. Nasze produkty udowadniają, że wcale nie trzeba przepłacać wielkim korporacjom i można zapewnić Polakom dostęp do dobrych produktów w rozsądnej cenie. Zanim nasze produkty trafią na rynek dajemy je naszym klientom na testy, aby poznać ich opinie. Dzięki temu otrzymujecie Państwo już sprawdzone rozwiązania.

Agregat prądotwórczy GTools

INNOWACJE W BRANŻY NARZĘDZIOWEJ

Marka GTools dzięki dynamicznemu rozwojowi, oferuje swoim użytkownikom wiele rozwiązań z zakresu elektronarzędzi bezprzewodowych, przewodowych i warsztatowych. Nasze produkty łączą w sobie łatwość obsługi, wysoką wytrzymałość, innowacyjność oraz doskonały stosunek jakości do ceny. Dzięki temu, nasza marka jest konkurencyjnym rozwiązaniem w porównaniu z drogimi markami obecnymi na rynku.

Aplikacja GTools

NIE ZATRZYMUJEMY SIĘ!

Większe zabezpieczenia, lepsze funkcje, wysoka wydajność, najlepsze wytrzymałe materiały. Każdego roku zmieniamy się na lepsze. Nasze narzędzia nie są jednorazową produkcją. Pędzimy razem z obecnymi rygorystycznymi wytycznymi bezpieczeństwa pracy oraz z rynkowymi trendami. Wszystko w trosce o Twoje bezpieczeństwo oraz komfort pracy - zarówno pracy zawodowca, jak i domowego majsterkowicza. Twoja praca staje się bezpieczna, łatwa i przyjemna.

Wózki narzędziowe GTools

WYGODNA I EFEKTYWNA PRACA

Marka GTools posiada wieloletnie doświadczenie w dostarczaniu funkcjonalnych akcesoriów - bestsellerowym produktem są wielomodułowe wózki narzędziowe, które pomogą Ci na uporządkowanie w Twoim warsztacie oraz usprawnią Twoją pracę. Wszystko pod ręką!

Podpórki do rur GTools

Oprócz wózków, do dyspozycji naszych klientów oddajemy między innymi zestawy inspekcyjne do rur, przepychacze ciśnieniowe, komplety kluczy oraz diamentowe tarcze szlifierskie. W sprzedaży posiadamy również przenośne, walizkowe agregaty prądotwórcze oraz składane stoły robocze. Dzięki swojej wysokiej jakości wyroby tej marki sprawdziły się w warsztatach na całym świecie.

Zadzwoń
Odpowiemy na pytania i pomożemy dobrać odpowiednie produkty
Telefon: 22 612 16 16
Kup na raty!
Każdy z naszych produktów możesz kupić korzystając z płatności ratalnych. Decyzja już w 15 minut. Kliknij tutaj i dowiedz się więcej.
pixel